Ventilatsioonisüsteemi renoveerimiseks pakume kolme varianti: soojustagastusega sundventilatsiooni, sundventilatsiooni ja loomulikku ventilatsiooni.

Soojustagastusega sundventilatsioon

kui on otsustatud sissepuhke- ja väljatõmbesüsteemi kasuks, siis peaaegu alati kasutatakse soojustagastiga agregaati, mis aitab oluliselt kokku hoida ka kütmisele kuluvat energiat.

Levinud soojusvaheti tüübid on plaat- ja rootorsoojusvaheti, millest rootorsoojusvaheti on suurema kasuteguriga.

Ku i väiksem, umbes 130 meramu soojustagastusega ventilatsioonisüsteem läheks kliendile koos projekti ja paigaldusega maksma keskmiselt 4 000 euro, siis suuremate eramute puhul võib kogu süsteemi hinnaks kujuneda  7000 – 10 000 euro.

Siit edasi sõltub kõik juba objekti tüübist, kliendi vajadustest ja rahalistest võimalustest. Saatke päring või helistage meile.

Sundventilatsioon

Majja paigaldatakse värskeõhuklapid ja väljatõmbeventilaator. Selline süsteem tagab stabiilse õhuvahetuse nii suvel kui ka talvel, kuid ei ole energiasäästlik. Loe lähemalt: Sundventilatsioon

Loomulik ventilatsioon

Kortermajja paigaldatakse värskeõhuklapid ja lõõride puhastamise. Selline ventilatsioon ei tööta suvel kui välisõhk on siseõhust soojem ja kergem. Loe lähemalt: Loomulik ventilatsioon